Grundskola 7-9

Maud Ejenstam

Affärsområdeschef - Grundskola
maud.ejenstam@gleerups.se
040-20 98 41

Inger Blomquist

Läromedelsutvecklare svenska
inger.blomquist@gleerups.se
040-20 98 11

Niclas Ekelund

Läromedelsutvecklare matematik, NO
niclas.ekelund@gleerups.se
040-20 98 40

Hanna Oreborg

Läromedelsutvecklare svenska, engelska
hanna.oreborg@gleerups.se
040-20 98 35

Olga Pugachova

Läromedelsutvecklare matematik, NO (4-9)
olga.pugachova@gleerups.se
040-20 98 81

Ulf Wagner

Läromedelsutvecklare SO/Kartor
ulf.wagner@gleerups.se
040-20 98 43

Tove Domell

Projektledare kommunikation grundskola (F-9)
tove.domell@gleerups.se
040-20 98 32