Försäljning och utbildning

Vill du veta mer om Gleerups digitala läromedel? Välkommen att kontakta din lokala kundansvariga säljare för mer information, utbildning och personlig rådgivning. Vi hjälper er också att sätta upp ett test där hela skolan under 2 månader kostnadsfritt får prova digitala läromedel i alla ämnen tillsammans med era elever. Hör av dig!



Martin Ljunström
Avdelningschef försäljning
Kundansvarig säljare Norrland

martin.ljungstrom@gleerups.se
040-20 98 91

Jens Malmqvist Capor
Kundansvarig säljare 
Västmanland, Dalarna, Uppland, Gävleborg, Örebro

jens.malmqvist.capor@gleerups.se
040-20 98 66



Rikard Fjellstedt

Kundansvarig säljare
Västra Götaland, Värmland

rikard.fjellstedt@gleerups.se
040-20 98 50



Sofia Campbell

Kundansvarig säljare Stockholm, Östergötland,  Södermanland

sofia.campbell@gleerups.se
040-20 98 38



Jimmy Holmberg

Kundansvarig säljare
Småland, Halland, Gotland

jimmy.holmberg@gleerups.se
040-20 98 88

 

 



Hanna Oreborg
Kundansvarig säljare Skåne, Blekinge 

hanna.oreborg@gleerups.se
040-20 98 35

Elisabeth Lennartsdotter
Försäljnings- och marknadschef 

elisabeth.lennartsdotter@gleerups.se
040-20 98 69


Intresserad av utbildning

När ni använder Gleerups digitala läromedel erbjuder vi ett utbildningsupplägg med olika ingångar och på flera nivåer. Läs mer här!