Gymnasium och vuxenutbildning

Lars Åkerblom

Jessica Anderlind

Läromedelsutvecklare svenska, sva, sfi, psykologi

jessica.anderlind@gleerups.se
040-20 98 09

Malin Arnberg

Läromedelsutvecklare för BF och VO

malin.arnberg@gleerups.se
040-20 98 36

Cecilia Barnes

Läromedelsutvecklare SO, kinesiska

cecilia.barnes@gleerups.se
040-20 98 51

Per-Olof Bergmark

Läromedelsutvecklare matematik, fysik, programmering

per-olof.bergmark@gleerups.se
040-20 98 07

Kenneth Göransson

Läromedelsutvecklare yrkesämnen (FP, EC)

kenneth.goransson@gleerups.se
040-20 98 49

Mattias Lygård

Läromedelstutvecklare svenska, religionskunskap, filosofi

mattias.lygard@gleerups.se
040-20 98 23

Will Maddox

Läromedelsutvecklare engelska, spanska

will.maddox@gleerups.se
040-20 98 74

Annika Pennanen

Läromedelsutvecklare ekonomiska ämnen, datorkunskap

annika.pennanen@gleerups.se
040-20 98 61

Hannah Lygård

Projektledare kommunikation Gy/vux, fn föräldraledig

hannah.lygard@gleerups.se
040-20 98 76

Claudia Todorovska

Vikarierande projektledare kommunikation Gy/vux

claudia.todorovska@gleerups.se
040-20 98 52